Siemens Sinamics 15kw 20hp Pompa Sürücüsü

Fiyat Bilgisi İçin Arayınız

99 adet stokta

Siemens Sinamics 15kw 20hp Pompa Sürücüsü

Güneş Enerjide kullanılan Siemens Sinamics 15Kw 20Hp pompa Sürücüsü en uygun fiyat politikasıyla Simurg Solar’da. Mutlaka fiyat isteyin.

Güneş Enerjili Solar Sulama Sürücüsü çeşitlerini görmek için hemen tıklayın.!

Online Alışveriş için solarmerkezi.com ziyaret edebilirsiniz.

Siemens Sinamics V20 15kw 20hp Pompa sürücüsü Panolu Ürün Bilgisi ;

Siemens sinamics v20 15kw 20hp pompa sürücüsü panolu olarak güneş enerjisi sulama ve tarımsal sulama sistemlerinde kullanılmak üzere hazır bir şekilde sürücü inverter ürününüz gönderilmektedir.

Sürücü inverter tarımsal sulama sistemlerinde dalgıç pompa sürücüsü olarak kullanılmaktadır.

Siemens V20 sulama sürücü cihazları hata sonrası otomatik tekrar başlama , güç kesildiğinde eski modunda tekrar başlama güç düştüğünde tanımlı makroyu çalıştırır, otomatik olarak durma özelliğine sahiptir.

Pıd kontrol sistemine sahip olan siemens V20 sulama sürücüsü (E.G. Sıcaklık, basınç seviye, akış) pıd ile parametrelerini optimize etmektedir. Motor güç talebi azaldığında sürücü inverter otomatik durmaktadır.

Siemens sulama sürücü motoru farklı hızlarda çalıştırarak kademeli olarak çalışmasını sağlar. Soğuk hava şartlarında sürücü inverter cihazının donma ve yoğuşma koruması vardır. 

Sürücü inverter cihazı değirmenler, yoğurma makineleri, kırıcılar, karıştırıcılar, santrifüjler gibi proses endüstrisinde motor sürücü olarak, mutfak fırınları, çamaşır makineleri gibi ticari cihazlarda direct drive teknolojisini sağlamaktadır. 

 

Ek bilgi

Ağırlık 3.9 kg
Boyutlar 240 × 207 × 173 cm

Menü